Szukaj:

Dystrybutor

Intec Medical sp. z o.o.
ul. Longinusa Podbipięty 7
31-980 Kraków

Tel. 12 3768115

Aktualności

Witamy w nowym serwisie internetowym Boneco.
Serwis w nowej odsłonie służy realizacji naszych niezmiennych celów – dbania o powietrze, którym oddychamy. Kontynuujemy swoje działania i zabiegamy o zdrowe powietrze wewnątrz pomieszczeń.  To czym oddychamy ma bezpośredni wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie, dlatego troska o jakość powietrza przyświeca nam już od ponad 30 lat.

Dzieląc się swoimi doświadczeniami, oddajemy w Państwa ręce nowy serwis internetowy, który dostarczy nie tylko wiedzy, ale także gotowych rozwiązań. Wszystko po to, aby powietrze, którym oddychamy było czyste, nawilżone i życiodajne.

Funkcjonalny i przejrzysty serwis pomoże Państwu w wygodny sposób zapoznać się z nowymi technologiami oczyszczania i nawilżania powietrza oraz z produktami marki Boneco.


W zakładkach „Powietrze” oraz „Strefa alergika” znajduje się szereg praktycznych wiadomości z zakresu nawilżania i oczyszczania powietrza oraz negatywnych skutków, jakie niesie ze sobą suche i zanieczyszczone powietrze. Cenne rady i praktyczne wskazówki pozwolą świadomie zatroszczyć się o każdy, życiodajny oddech.

 

Z nowoczesnymi technologiami oczyszczania i nawilżania można zapoznać się w zakładce „Technologie”. To tam pokazujmy, w jaki sposób nowoczesne technologie wpływają na jakość naszego życia. Możliwość poznania różnorodnych systemów oczyszczania i nawilżania ułatwi wybór urządzenia dostosowanego do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Produkty zostały podzielone na sześć kategorii: „Nowości”, „Bestsellery”, „Dla Domu”, „Dla Dziecka”, „Dla Biura”, „Dla Alergika”. Podział ten pomoże w podjęciu decyzji i wyborze najodpowiedniejszego urządzenia.

 

Zapraszamy do odwiedzania strony oraz śledzenia informacji o naszych działaniach, nowościach i bestsellerach. Ruszamy ze zdwojoną siłą - bo liczy się zdrowy oddech!<<<